Přírodní směs bylin na podporu imunity – Konopí a Echinacea

Obsažené byliny mají příznivý vliv na celkovou odolnost organismu. Působí příznivě na normální činnost dýchací a močové soustavy. 
 
Hojně zastoupený rakytník je významným přírodním zdrojem vitamínu C a A, má příznivé účinky na celkovou odolnost organismu.
Momentálně nedostupné
Kód: 255
Značka: Cannor
175 Kč
Kategorie: Potraviny
Rakytník řešetlákový plod – Pomáhá tělu lépe se vypořádat s celou řadou problémů, od zlepšení trávení, krvetvorby, pružnosti a průchodnosti cév až po kožní potíže. Obsahuje veliké množství vitamínu C. Důležité je, že se vitamín C velmi dobře uchovává i v produktech z plodů vyrobených – díky tomu, že v plodech není přítomna askorbináza, což je enzym rozkládající kyselinu askorbovou (tedy vitamín C). Rakytník je přírodním koncentrátem vitamínu A, vitamínů řady B, vitamínu D, E, F, K.
 
 
 
Echinacea (Třapatka nachová) kořen – Tato zázračná rostlina je považována za přírodní oporu našeho imunitnímu systému. Výrazně stimuluje buňky imunitního systému.
 
 
Šípek oplodí – Má velmi komplexních účinky a osvěžuje celý organismus. Šípek obsahuje cukry, organické kyseliny, vitaminy A, B1, B2, Ea hlavně vysoký podíl vitamínu C.
 
 
Vřes květ – Kvůli vícero dobrým vlastnostem tvoří vřes přísadu do mnoha čajových směsí.
 
 
 
Kopřiva list –  Přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, prostaty a má vliv na přirozené zdraví kostí, vlasů a nehtů. Dále osvěžuje tělo, podporuje vitalitu a energii. Blahodárné účinky byly zaznamenány na normální funkce kůže, u které udržuje její přirozený vzhled a zdraví. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu – imunitní systém, obsahuje minerály, železo. 
 
 
 
Řepík nať –Široké spektrum látek je odpovědné i za širokou paletu příznivých účinků. Třísloviny a hořčiny například podporují tvorbu žaludečních šťáv. Flavonoidy působí příznivě na cévní stěnu.
 
 
 
Yerba maté – V období rekonvalescence pomáhá při detoxikaci organizmu, vyplavuje škodliviny z těla, upravuje chuť k jídlu, má pozitivní vliv na činnost mozku, přičemž nezatěžuje srdce, doplňuje energii, způsobuje vyšší aktivitu, napomáhá odbourávat tukové vrstvy v těle, působí močopudně.
 
 
Konopné lístky 
 
 
 
Zázvor – Je mimo jiné zdrojem unikátního množství antioxidantů. Jejich účinky podporují imunitu a výrazně tak posilují naši obranyschopnost. Velikou přednosti je schopnost navazovat na sebe škodlivé toxiny a úspěšně je vypuzovat z těla. 
 
 
 
Citrónová kůra 
 
 
Výrobce: Cannor Natural Health Care s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: