SUM Konopný protein shake Be Vegan Hero Kokos 200g

SUM BE VEGAN HERO COCONUT výživný BIO konopný protein s kokosovou moukou. Jemně oslazený nektarem z kokosových květů. Chutný a výživný, rychlá příprava! 40% podíl bílkovin.

Momentálně nedostupné
Kód: 204
349 Kč
Kategorie: Konopný protein

SUM BE vegani HERO TM je nová série BIO certifikovaných konopných proteinů na přípravu výživných koktejlů. Chutný a výživný nápoj připravíte hned, stačí smíchat s vodou nebo rostlinným mlékem, nejlépe v šejkru. Požíváme jen vysoce kvalitní vybrané BIO suroviny a pouze přírodní aromata. Jemně oslazený bio nektarem z kokosových květů. Bez GMO či jakýchkoliv umělých aditiv. Přirozeně nutričně hodnotná směs na přípravu koktejlu s vysokým obsahem komplexních bílkovin (až 40%).

 

Hlavní složky výrobku SUM BE vegany HERO TM KAKAO:

* Konopný protein, BIO, raw.

Konopné semínko je významný rostlinný zdroj komplexních plnohodnotných bílkovin, obsahuje všech 20 základních aminokyselin (včetně všech 8 esenciálních). Konopný proteinový prášek s přirozeně nízkým obsahem sacharidů, ale bohatý na bílkoviny a vlákninu, je vyroben ze semínka po vylisování oleje pouze šetrným způsobem mletí a prosévání bez tepelné degradace či chemické extrakce. Neobsahuje žádné známé alergeny. Výborný zdroj bílkovin nejen pro aktivní lidi a sportovce, ale i lidi s intolerancí či alergiemi na jiné zdroje bílkovin (např. Potraviny s obsahem lepku, arašídů, sóji, mléka či vajec) nebo pro vegany a vegetariány. Konopný proteinový prášek je kromě toho je přirozeným zdrojem vitamínů skupiny B a rovněž stopových prvků jako železo, měď, magnézium, mangan, zinek, fosfor, draslík - náš výrobek tak nemusíme uměle obohacovat o tyto mikro-nutrienty.

* Kokosová mouka bio.

Kokosová mouka samozřejmě není strouhaný kokos, jak ho běžně známe. Je to jemně mletá moučka z dužiny kokosového ořechu po vylisování oleje. Kokosová mouka pochází z oblasti Filipín a Srí-lanky, v rámci Fair-trade projektů. Znamená to udržitelnou produkci, žádná dětská práce, žádné chemikálie a skutečné respektování lokálního ekosystému. V tomto případě nehrozí, že by ohrožené živočichy či rostliny ztratili své přirozené prostředí. Práveže naopak koupí kokosových produktů v bio a fair-trade kvalitě podpoříte trvalou udržitelnost ekosystému v těchto lokalitách.

 

Výrobce: good system s.r.o., Hviezdoslavovo nám. 1684/23, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: